مهدی نائینی – وکیل پایه یک دادگستری

مهدی نائینی – وکیل پایه یک دادگستری

مهدی نائینی – وکیل دادگستری

دسترسی به فضای اینترنتی و انواع مختلف شبکه های اجتماعی سبب شده تا افراد گرایش زیادی برای پاسخگویی به پرسش های خود داشته و تبدیل به دانشجوی مسائل زندگی خود شوند. به طوری که کتاب های بسیار زیادی در زمینه حقوق و قانون در قالب کتاب الکترونیکی و فیزیکی برای افراد با سطوح علمی مختلف نگاشته شده است. اما گاهی مشکلات افراد به قدری پیچیده و گاهاً ناممکن به نظر می رسد که یک شخص با اطلاعات سطحی در این دو زمینه نمی تواند گره از مشکل خود بگشاید و نیاز به فردی به عنوان مشاور حقوقی دارد. از طرف دیگر، مجرب نبودن برخی از وکلا در ایران سبب شده تا دادرسی عادلانه فرد چند برابر زمان بر باشد به طوری که گاهی افراد ترجیح می دهند به جای حل مشکل، صورت مسئله را پاک کنند. از این رو، در این مقاله تلاش شده است یکی از برجسته ترین وکلای پایه یک دادگستری، مهدی نائینی و ویژگی های شاخص این فرد معرفی شود تا افراد با تکیه بر دانش و تجربه ۱۰ ساله این شخص بتوانند مشکلات خود را حل کرده و خیلی سریع شاهد بسته شدن پرونده خود در نهادهای قضایی باشند.

.

مهدی نائینی - وکیل دادگستری
مهدی نائینی – وکیل دادگستری

.

از روابط پیچیده بین افراد تا پرونده های دادگستری

پیچیدگی روابط بین افراد در جامعه کنونی تبدیل به یکی از بزرگترین چالش های زندگی بشری شده است؛ به طوری که علم حقوق با قواعد گوناگون روی کار آمده تا بتواند با میانجی گری عادلانه و مشاوره به افراد شاکی مشکلات بین اشخاص را بر طرف سازد.
در دهه های گذشته اگر بین دو شخص مشکلی به وجود می آمد، برخی از افراد به اصطلاح ریش سفید میانجی گری کرده و مشکلات را به راحتی حل و فصل می کردند ولی پیچیدگی روابط امروزی به چیزی فراتر از یک میانجی گری ساده نیاز دارد. گاهی ناهنجاری های اجتماعی که از اشخاص سر می زند، باعث می شود حقوق یک شخص تا حقوق یک جمعیت توسط یک شخص دارای ناهنجاری زیرپا گذاشته شود که در این شرایط نیاز به تخصص حقوقی وکیل هست تا دادرس حقوق مردم باشد.
همچنین شرایط بحران اقتصادی در کشور و تحریم های شدید سبب شده تا پول به یک ارزش در جامعه تبدیل شود و این موضوع ناشی از ناامنی فکری مردم در جامعه می باشد. در این شرایط برخی از افراد به صورت خودخواهانه عمل کرده و صندوقچه یک شخص (از طریق دزدی کردن از خانه مسکونی) تا سرمایه هنگفت یک جامعه (از طریق اختلاس های میلیاردی از سازمان ها و نهادهای خصوصی و دولتی) را غصب کرده و از آن خود می دانند. در این شرایط نیاز به وکیل خبره برای حل اختلاف یک جامعه و بازپس گیری حقوق افراد بسیار ضروری می باشد.
شاید گفتن این موضوع داستان همیشگی جامعه ما باشد ولی اختلافات زناشویی در ایران به قدری شدید شده است که معاون وزیر کشور اعلام کرد که آمار طلاق در کشور در سال ٩٨ بیش از ۱۷۴ هزار و ۸۳۱ عدد بوده است. این موضوع نشان می دهد که اقدامات آگاهی رسانی به جوانان در زمینه ازدواج و تشکیل خانواده هنوز اثربخش نبوده و جای بسی نگرانی دارد.

 

پرونده مهدی نائینی شاهد دانش اوست

مهدی نائینی وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای مرکز، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران می باشد. حقوق خصوصی از قدیمی ترین رشته های حقوق است و افرادی که در این رشته تحصیل کنند، تسلط کامل به روابط اشخاص جامعه با یکدیگر و حقوق آنها دارند.

تحصیل دانش لازم در زمینه حقوق مدنی سبب شده تا وکیل خبره، مهدی نائینی بتواند به بررسی و تنظیم روابط افراد جامعه با یکدیگر صرف نظر از عنوان و جایگاه اجتماعی آن ها بپردازد. شاید بارها شنیده باشید که اگر شخص عادی با یک شخص نظامی یا حقوقی تصادف کند، هیچگاه شخص عادی نمی تواند حقوق خود را به دست آورد و همیشه شاکی شناخته می شود. اما باید این تصور بسیار غلط را کنار بگذاریم زیرا حق هر شخص بر اساس قانون اساسی سنجیده و ارزیابی می شود و ارتباطی به جایگاه و موقعیت افراد ندارد. بنابراین اگر در مثال فوق، شخص عادی بتواند از تخصص یک وکیل با تجربه استفاده کند، می تواند حقوق خود را حتی از بزرگترین شخص دنیا نیز طلب کرده و به دست آورد.

.

وکلای دادگستری
وکلای دادگستری

.

تجارب درخشان مهدی نائینی از شرکت هواپیمایی تا ثبت هلدینگ ها

مهدی نائینی با تکیه بر دانش تخصصی خود توانسته است اختلافات پیچیده بین اشخاص در پرونده های حقوقی، حقوق جزایی و کیفری، حقوق ثبتی، اخذ مجوزهای شهرداری، حقوق املاک و مشکلات خرید و فروش و اجاره ای را حل و فصل کند.
همچنین مشاور بسیار توانمندی در زمینه ثبت شرکت ها، ثبت علامت تجاری و دعاوی ناشی از سوء استفاده از علامت تجاری نیز می باشد. همان طور که می دانید، علامت تجاری پس از آنکه به ثبت رسید، انحصاری شده و جزئی از دارایی شخص صاحب امتیاز محسوب می شود. به طوری که هیچ شخص یا شرکتی نمی تواند از این علامت تجاری استفاده کند. اما متاسفانه گاهی اتفاق می افتد که افراد به صورت آگاهانه یا ناآگانه از علامت تجاری شخص دیگری برای فروش کالاها و خدمات خود استفاده کرده و درآمدزایی می کنند؛ غافل از اینکه صاحب آن برند تجاری زمان و هزینه زیادی برای ثبت علامت تجاری خود صرف کرده است.
متخصص حقوق خصوصی، مهدی نائینی همکاری های بسیار ارزشمندی با شرکت های دولتی و خصوصی از جمله: قرارگاه خاتم الوصیا، شرکت هواپیمایی ایران، شرکت کشت و صنعت شادبه، شرکت آریا تجارت سده (برنج خاطره)، شرکت هایدا باستان (ساندویچ هایدا) و هلدینگ مقصود و بسیاری دیگر داشته است و همین موضوع سبب شده تا تجربه دادرسی بسیار حرفه ای در زمینه های مختلف شغلی را به دست آورد.

 

جمع بندی

بررسی ریشه اصلی مشکلات افراد نشان داد که جامعه کنونی از نظر روابط بین افراد، پیچیدگی های بسیار زیادی دارد به طوری که در برخی از شرایط مانند اختلاس های مالی، ناهنجاری های اجتماعی، روابط زناشویی تاریک و غیره یک شخص با اطلاعات معمولی نمی تواند دادرس حقوق خود و حقوق خانواده خود باشد و در این شرایط نیاز به تخصص و دانش حقوقی و قضایی وکیل بیش از پیش احساس می شود. وکیل پایه یک دادگستری، مهدی نائینی به واسطه تحصیل در رشته حقوق خصوصی و کسب دانش ارزشمند در زمینه حقوق مدنی، دانش بسیار کمک کننده ای در زمینه بررسی حقوق بین افراد (صرف نظر از موقعیت اجتماعی آنان) دارد. همچنین به دلیل تجارب ۱۰ ساله وکالتی در مشاغل مختلف و همچنین همکاری های طولانی مدت با شرکت های دولتی و خصوصی، تجارب بسیار ارزشمندی در زمینه مسائل حقوقی و قضایی کسب کرده است و می تواند دادرس حقوق مردم با هر نوع پیچیدگی حقوقی و قضایی باشد.

به این مطلب امتیاز دهید
[کل: 63 میانگین: 4.5]

مقالات مرتبط

برچسب ها:, ,

نظرات کاربران

  1. سلام وقت شمابخیرببخشیدمن رفتم نیروی انتظامی ثبت نام کردم برج4سال۴۰۰واسم اومدن تحقیقات بعد1ماه رفتم گزینش گفت پرونده واردهسته شدبرج11سال۴۰۰بهم گفت ردشدی گفتم دلیلش چیه میگه خودمون هم نمیدونیم میتونیدواسم کاری کنیدکارم درست بشه؟

  2. سلام . بعد از ۱سال دوندگی برای استخدام در شرکت نفت بنا به قانون ۱۴۹۷ که فرزندان جانباز استخدام به کار بشوند در مرحله گزینش رد صلاحیت شدم دلیلش هم پوشش و احکام شرعی بود در صورتی که بنده پوشش مناسب و سوالات رو به نحوی پاسخ گو بودم گفتن اعتراض کنید.
    شما میتونید برای نوشتن اعتراض اصولی و صحیح کمکی به بنده کنید .با شماره مشاوره تماس گرفتم ولی پاسخگو نبودند

    1. سلام. احتمالا خارج از تایم کاری تماس گرفتین. با این حال شما با شماره مستقیم بنده تماس بگیرید لطفا
      09126761537

  3. جناب آقای نایینی بدون ذره ای شک یکی ازباوجدان ترین، متعهدترین، پاک ترین وپیگیرترین وکلای ایران میباشند،شایددروصف ایشان بتوان گفت که مشارالیه ازسلاله پاکان وشاگردی ممتاز ازخیل دست پروردگان مرحوم دکترناصرکاتوزیان است.کسی که بدون چشمداشت مالی تاحدتوان به موکلین ومراجعه کننده گان کمک میکند.ازخداوندبرای ایشان عمری باعزت آرزومیکنم.جناب نایینی همیشه مهربان بودی ومهربان هم خواهیدبود.

دیدگاه